“Sessiz İşgal – Azerbaycan’da Fetö Örgütlenmesi” – KİTAP ÇIKTI

ntv

 

KİTAP`I BURADAN SİPARİŞ EDE BİLİRSİNİZ

Kırmızı Kedi Yayıncılık tarafından yayınlanan kitapta, Azerbaycan, Fethullahçı Terör Örgütü FETÖ’nün Asya ve Türk Cumhuriyetleri’ne açılan ana kapısı olduğu, bu nedenle de en önemsediği ülke olduğu belirtiliyor. Yazar Agil Alesger, yaptığı açıklamada, ‘‘Sessiz işgal -Azerbaycan`da FETÖ Örgütlenmesi’’ adlı kitabında, Fetö Terör örgütünün Azerbaycan’da ne kadar Tehlikeli boyutlarda olduğunu bu kitapta yazdığını belirtti.

Azerbaycan’da 2000’li yıllardan itibaren, FETÖ örgütlenmesine ilişkin çalışmalarıyla tanınan gazeteci-yazar Agil Alesger, Gülen’in “25 yıl meyve beklemeyin, sabırlı olun” sözünün ardındaki gerçekleri bu kitabında yazdığını vurğuladı.

KİTAP`I BURADAN SİPARİŞ EDE BİLİRSİNİZ

***

agil_alesgerAzerbaycan, Fethullahçı Terör Örgütü-Fetö’nün Asya ve Türk Cumhuriyetleri’ne açılan ana kapısı, bu nedenle de en önemsediği ülke. Fethullah Gülen, SSCB’nin dağılmasının ardından “25 yıl sonra Azerbaycan bizim olacak!” demiş ve müritlerine “sessiz işgale” başlamaları talimatını vermişti. Ülke çapında oluşturulan ağ, tıpkı Türkiye’deki gibi okullar, vakıflar ve farklı kurumlarla güçlendirilerek devlet yönetimine kadar yayıldı.

Azerbaycan’daki Fetö örgütlenmesine ilişkin çalışmalarıyla tanınan gazeteci-yazar Agil Alesger, Gülen’in “25 yıl meyve beklemeyin, sabırlı olun” sözünün ardındaki gerçekleri aydınlatıyor. Türkiye’deki 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Azerbaycan’da alınan önlemler ve Fetö’ye yönelik olarak başlatılan soruşturmalar da Alesger’in çabalarının karşılığını oluşturuyor.

Elinizdeki kitap, Fetö’nün yalnızca Türkiye için değil, bölgemiz ve dünya için de ne denli büyük bir tehlike oluşturduğunu ayrıntılı biçimde gözler önüne seriyor.

0000000709070-1

KİTAP`I BURADAN SİPARİŞ EDE BİLİRSİNİZ

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir